Farma Dvůr Výška Ubytování na Farmě Jižní Čechy Milevsko

Ubytování na farmě

Farma Dvůr Výška vám nabízí ubytování pro vás i vaše děti ve dvou plně vybavených bytových jednotkách – v Apartmánu a Garsonce. Obě jsou situovány v přízemí hlavní budovy .

Garsonka

Garsonka je označení menší z bytových jednotek. Jde o samostatný byt 1+1 s podlahovou plochou 34 m2. V ložnicové části jsou k dispozici čtyři lůžka a dětská postýlka; na pokoji je i barevná televize a funkční Wi-Fi připojení. Vedle ložnicové části je situována jednoduchá kuchyně, jejíž vybavení tvoří elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. V kuchyňské lince naleznete veškeré běžně používané nádobí.

V menší místnosti je koupena se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Garsonka pohodlně dostačuje pro ubytování většiny rodin; součástí vybavení jsou i dětské hračky a knížky. Byt je vybaven ústředním topením. Vchod do Garsonky ústí přímo ze zahrady.

 

Apartmán

Větší z bytů ve Dvoru Výška označujeme jako Apartmán. Jde opět o samostatný byt, tentokrát však s dispozicí 2+1 a podlahovou plochou 86 m2. Apartmán je vhodný pro skupiny nebo větší rodiny – jsou v něm k dispozici čtyři samostatná lůžka, jedna palanda a dětská postýlka; případně lze ještě využít rozkládací gauč. Celkem se tak v Apartmánu může ubytovat až šest dospělých, dvě odrostlejší děti a jedno malé dítě.

Kuchyně je v Apartmánu řešena jako samostatná místnost. Kuchyňská linka nabízí velkou pracovní plochu a veškeré běžně užívané nádobí; součástí kuchyňského vybavení je i lednice, pračka, elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Kromě toho je součástí kuchyně i jídelní kout – stůl a čtyři židle.

V koupelně Apartmánu je k dispozici umyvadlo, sprchový kout i vana; WC je v další místnosti. Stejně jako v případě Garsonky, i Apartmán nabízí barevnou televizi, Wi-Fi připojení a dětské hračky a knížky. Byt je vybaven ústředním topením. Vchod také ústí přímo ze zahrady.

Ubytovaným hostům je k dispozici veškeré vybavení naší zahrady – dvě venkovní posezení, gril, trampolína, bazén, houpačky i pískoviště s hračkami. Po dohodě je hostům volně přístupná i tzv. Klenba – místnost s vnitřním grilem a posezením, umístěná ve zrekonstruovaném sklepě. V těsné blízkosti Dvora Výška se nachází rybník, využitelný ke sportovnímu rybolovu. Parkovací místa pro hosty jsou umístěna u vjezdu a u vchodu do objektu.

Jak Garsonka tak Apartmán jsou nekuřácké; kouření je povoleno na zahradě. Rovněž vás žádáme, abyste na Dvůr Výška nepřiváželi žádná vlastní zvířata, a to ani psy či kočky – jde především o to, abychom zamezili kontaktům se zvířaty z naší farmy. Součástí vybavení bytů nejsou ručníky; prosíme vás, abyste si přivezli své vlastní.